Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

          Ailemizin 1890' larda başlayan hikayesi, Anadolu bakır el işletmeciliğinin usta ellerindeki çekiç seslerinden, nesiller aracılığı ile günümüze ulaşarak; bugün CNC teknolojisi kullanan, ISO 9001:2000 kalite güvence sistemine sahip, yüksek kalite standardını yakalamış bir marka haline gelmiştir.

 

          Firmamız Endüstriyel mutfak alanında 15 yılı aşkın bir süredir 304 Cr-Ni paslanmaz saçtan ürünler imal etmektedir. Bu sektörde verdiğimiz çağdaş ürün, yüksek kalite ve üstün hizmet anlayışımızı sizlere sunabilmiş olmak en büyük gurur kaynağımızdır. Tecrübelerimizi, teknoloji ile birleştirerek; kaliteli, hijyenik, fonksiyonel tasarımlar, projeler ve imalatlarla; yemek üretim tesisleri, catering, otel, hastahane, fabrika ve tüm gıda sektörüne hizmet vermekteyiz.

 

          Aynı zamanda kendi mağazamızda tüm yardımcı mutfak malzemeleriyle hizmetinizdeyiz. Geniş bilgi, yedek parca ve servis ağımızla sizlere yardımcı olabilmeyi umut ediyoruz. Şirketimiz; kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini birinci amaç ve ilke edinmiştir. Bu doğrultuda hizmet vermeye devam edecektir.